Sprawdź nasze dodatkowe usługi:
Sztabki złota, prezenty ślubne Rafinacja złota
INFOLINIA +48 575 900 073 czynna w godz. 8-16

Skup srebra

Srebro (Ag, łac. argentum) - pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych w układzie okresowym. Jest srebrzystobiałym metalem, o najwię™kszej przewodności elektrycznej i termicznej. W przyrodzie wystę™puje w stanie wolnym, a także w minerałach, takich jak argentyt czy chlorargyryt. Wię™kszośę‡ wydobywanego srebra wystę™puje jako domieszka rud miedzi, złota, ołowiu i cynku.


Srebro było znane od czasów starożytnych. Przez lata było cenione jako metal szlachetny i używane jako waluta, a także do produkcji biżuterii, srebrnych naczyń„ i sztućców. Obecnie stosuje się™ je także do produkcji filmów fotograficznych, styków elektrycznych i luster. Pierwiastkowe srebro jest katalizatorem. (Źródło: wikipedia)

W warunkach niepewności i kryzysu metale szlachetne sę… najlepszę… i najbezpieczniejszę… lokata kapitału. Ich ilośę‡ stale maleje a cena rośnie. Sę… zużywane na potrzeby przemysłu, handlu i usług.

Czy chcę… Państwo zainwestowaę‡ w złote sztabki czy też w najwyższej próby granulat złota, srebra, platyny czy innego metalu szlachetnego- prosimy o kontakt – z pewnościę… zaproponujemy Państwu najlepszę… ofertę™.

Firma Mennica Małopolska skupuje metale szlachetne płacąc najwyższe ceny w kraju- szczególnie przy ilościach hurtowych. Sprawdź naszą ofertę™ – kontakt

  • Ceny kruszyw

    Złoto

    Złoto próby 333 - 8ct - 48zł

    Złoto próby 585 - 14ct - 84zł

    Złoto próby 999 - 24ct - 145zł